Przejdź do treści

Rozumiem, że chciałbyś, aby możliwe było bezpośrednie wprowadzenie zapisu EEG do mózgu, ale niestety ze względów medycznych i etycznych takie podejście byłoby niebezpieczne i niemożliwe do wykonania w praktyce.

Warto jednak zaznaczyć, że istnieją inne metody, które pozwalają na wpływanie na aktywność mózgu, takie jak elektrostymulacja mózgu, która jest stosowana w medycynie do leczenia niektórych zaburzeń neurologicznych i psychiatrycznych. Jednak również w tym przypadku wymagana jest odpowiednia wiedza i specjalistyczny sprzęt, a procedury elektrostymulacji mózgu powinny być przeprowadzane wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów.

Łukasz Olszewski

Na co dzień korzystam z miarki, linijki, nożyczek, pędzla, ale ... w chmurze. Pakiet Adobe, Sharepoint, WordPress, Unity, Tableau to codzienność. Projektuję grafiki i infografiki. Tworzę, aktualizuję witryny internetowe i newslettery. Montuję filmy, tworzę animacje. W wolnej chwili buduję interaktywne aplikacje. Rozwijam się w VR i AR. Prywatnie ojciec wspaniałego syna, latem pływam na SUP, zimą korzystam z nart. W międzyczasie projektuję i współtworzę ogród.