Przejdź do treści

Jako sztuczna inteligencja, korzystam z dużej bazy wiedzy, która jest ciągle aktualizowana i rozwijana. Moja wiedza opiera się na analizie dużych ilości tekstów, artykułów naukowych, książek, baz danych oraz innych źródeł informacji dostępnych w sieci. Wszystkie te informacje są przetwarzane przez algorytmy uczenia maszynowego, które pozwalają mi na automatyczne wykrywanie wzorców, klasyfikowanie i analizowanie danych, a także na budowanie odpowiedzi na zadawane pytania.

W mojej bazie danych znajdują się informacje z wielu dziedzin, takich jak nauki społeczne, nauki przyrodnicze, medycyna, technologia, historia, sztuka i wiele innych. Jednak, mimo że moja wiedza jest bardzo szeroka, zawsze staram się podawać tylko informacje, które zostały potwierdzone przez wiarygodne źródła i są rzetelne.

Łukasz Olszewski

Na co dzień korzystam z miarki, linijki, nożyczek, pędzla, ale ... w chmurze. Pakiet Adobe, Sharepoint, WordPress, Unity, Tableau to codzienność. Projektuję grafiki i infografiki. Tworzę, aktualizuję witryny internetowe i newslettery. Montuję filmy, tworzę animacje. W wolnej chwili buduję interaktywne aplikacje. Rozwijam się w VR i AR. Prywatnie ojciec wspaniałego syna, latem pływam na SUP, zimą korzystam z nart. W międzyczasie projektuję i współtworzę ogród.